0

Hakkımızda

10 yılı aşkın sektörel tecrübemizi, müşterilerimizi memnun edecek en iyi fikirlerle online bir mağazada toplamak istemiştik. tetkom.com’u ortaya çıkaran bu istektir. Size en keyifli alışveriş tecrübesini yaşatmak için çalışmaya ve bu alanda yeni fikirler bulmaya her gün devam ediyoruz.

EN İYİ FİYATLAR

Sizden fazlasını istemiyoruz. Sizi “uygun fiyatlısını” arama derdinden kurtarmak ve kazancımıza ortak etme düşüncesi bizi mutlu ediyor. Bu yüzden de sattığımız birçok üründe en iyi fiyatı biz veriyoruz.

KALİTEDEN VAZGEÇMEMEK

Hem ürün satışımızda hem de mağazacılık anlayışımızda hiç aklımızdan çıkmayan bir prensibimiz var. Şartlar ne olursa olsun kaliteden ve kaliteli olandan vazgeçmiyoruz. Uygun fiyat için kalitesiz ürünlere yönelmek, mağdur olmak zorunda değilsiniz. Kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.

CAZİP TEKLİFLER

En keyifli alışveriş deneyimini yaşatmak istediğimizi söylemiştik. Yılın belli dönemlerinde indirim yapmak yerine bunu bütün bir yıla yayıyoruz. Bu yüzden de her hafta farklı ürünler mağazamızda indirime giriyor. Ayrıca mağazamızdan yaptığınız her alışverişte parapuan kazanıyorsunuz. Sosyal medya kampanyalarını takip ederek parapuanlarınızı arttırmak da yine sizin elinizde.

SATIŞ ÖNCESİ DESTEK VE SONRASI

Mağazamız ya da sattığımız ürünlerle ilgili aklınıza gelen her soruyu sorabileceğiniz bir ekibimiz var. Bayilik başvurusu ya da teknik destek talebi olması fark etmiyor. Size en doğru bilgileri vermek için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız; sektöründeki müşterilerine kaliteli ürünler sunarak güvenilir hizmet vermeyi  temel ilke edinmiştir. Bu amaçla;     

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,
  • Çalışanlarımızı varlık nedenimiz olarak kabul etmek,
  • Firmamız marka güvenilirliğini muhafaza etmek ve artırmak,
  • Sürekli İyileştirmeyi ön planda tutmak,

ve tüm faaliyetlerimizde ISO 9001:2015kalite yönetim sistemi ve mevzuat şartlarını yerine getirmek kalite politikamızdır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Şirketimizin gerçekleştirdiği faaliyetlerde olumsuz çevre etkilerini azaltmak ve bu konulardaki çabalarımızı sürekli iyileştirmek ana politikamızdır. Bu amaçla,

  • Kirliliğin önlenmesi için çaba sarf etmeyi
  • Sektörümüzle ilgili yasal şartları yerine getirmeyi
  • Tüm faaliyetlerimizde minimum kaynak kullanımına ve minimum atık çıkartacak proseslere odaklanmayı
  • Tüm çalışanlarımızın ve ilgili taraflara çevre bilincinin artırılmasına katkıda bulunmayı
  • Çevre performansımızı sürekli gözden geçirerek iyileştirmeyi

Çevre politikası olarak taahhüt ederiz. 

Hızlı Kargo
HIZLI KARGO
Güvenli Alışveriş
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Taksitli Alışveriş
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ
Müşteri Memnuniyeti
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
WhatsApp Destek Hattı
Ana Sayfa
İndirimler
Hesabım
0
Sepet
Tetkom Bilgisayar & Bilişim